Produkter Tjenester Meny
Tre VB Rørleggere som har på seg arbeidsklær med VB logo på ryggen

Medarbeidere i Florø Rør

Medarbeidere

Therese Vårdal

Daglig Leder

therese@floro-ror.no
Mobil: 47643448

Robert Ellingsund

Adm / Rørlegger

robert@floro-ror.no
Mobil: 97149119

Thomas Thunes

Prosjektleder / Rørlegger

thomas@floro-ror.no
Mobil: 95735558

Christian Hammerseth

Prosjektleder / Rørlegger

christian@floro-ror.no
Mobil: 94888322

Ole Hennøy

Prosjektleder / Rørlegger

oleh@floro-ror.no
Mobil: 91872726

Ernst Kvellestad

Serviceansvarlig, Lager og Logistikkansvarlig / Rørlegger

ernst@floro-ror.no
Mobil: 95206604

Natalie Russøy

Butikkansvarlig

natalie@floro-ror.no
Mobil: 48099371

Joacim Lekva Johnsen

Rørlegger

Ernst Solheim Grønnevik

Rørlegger

Asgeir Solheim

Rørlegger

Arkadjusz Toporski

Rørlegger

Jan Roar Rognsøy

Rørlegger

Rune Skavøy

Rørlegger

Frode Solheim

Rørlegger

Karsten Welz

Rørlegger

Ole Morten Sundal

Rørlegger

Eirik Grotle Røys

Rørlegger

Daniel Korneliussen

Rørlegger

Thomas Svardal

Rørlegger

Radoslaw Scostak

Rørlegger

Bartosz Szyszka

Rørlegger

Martijn de Lange

Rørlegger/Sprinklermontør

Karoline Ellingsund

Rørlegger

Ole Edvard Øvrestrand

Rørlegger

Ingebrigt Endestad

Rørlegger

Jan Ove Solheim

Rørlegger

Sigurd Bjerck Hovden

Lærling

Karsten Værøy

Lærling

Andreas Seljeseth

Lærling

Gaute Fimreite

Lærling

Jardar Kvist

Lærling

Abel Argay

Lærling

Guro Dregelid