Produkter Tjenester Meny
Tre VB Rørleggere som har på seg arbeidsklær med VB logo på ryggen

Medarbeidere i Florø Rør

Medarbeidere

Therese Vårdal

Daglig Leder

therese@floro-ror.no

Robert Ellingsund

Adm / Rørlegger

robert@floro-ror.no

Thomas Thunes

Prosjektleder / Rørlegger

thomas@floro-ror.no

Christian Hammerseth

Prosjektleder / Rørlegger

christian@floro-ror.no

Thomas Svardal

Serviceleder

thomass@floro-ror.no

Natalie Russøy

Butikk og kundeansvarlig

natalie@floro-ror.no

Joacim Lekva Johnsen

Rørlegger

Asgeir Solheim

Rørlegger

Ernst Solheim Grønnevik

Rørlegger

Rune Skavøy

Rørlegger

Arkadjusz Toporski

Rørlegger

Jan Roar Rognsøy

Rørlegger

Frode Solheim

Rørlegger

Karsten Welz

Rørlegger

Daniel Korneliussen

Rørlegger

Ole Morten Sundal

Rørlegger

Radoslaw Scostak

Rørlegger

Bartosz Szyszka

Rørlegger

Martijn de Lange

Rørlegger/Sprinklermontør

Guro Dregelid

Karoline Ellingsund

Rørlegger

Sigurd Bjerck Hovden

Lærling

Karsten Værøy

Lærling

Jan Ove Solheim

Rørlegger

Abel Argay

Lærling

Jardar Kvist

Lærling

Andreas Seljeseth

Lærling

Gaute Fimreite

Lærling

Ahmadey Hussein Ahmed

Ole-Johan Steindal Vonen

Lærling

Henrik Lien

Lærling